Mekarus Araç Kiralama, Adana Araç Kiralama, Mersin Araç Kiralama
loader

+90 850 224 04 08


İADE ŞARTLARI

Ön Ödemeli Rezervasyonlar:
Ön ödemeli rezervasyonunuzda, araç, araç grubu, şube değişikliği dışında rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir.

Rezervasyonunuzun;

  • Son 1(bir) gün içinde iptal edilmesi veya iptal edilmeksizin aracın alınmaması durumunda kira ücreti iade edilmemektedir.
  • Son 1(bir)-2(iki) gün içinde iptal edilmesi durumunda, toplam kira ücretinin %75’i iade edilmektedir.
  • Kiralamanıza, 3(üç) günden daha fazla bir süre kala iptal edilmesi durumunda, toplam kira ücretinin tamamı 30(otuz)TL işlem ücreti kesilerek iade edilmektedir.

Araç, araç grubu, lokasyon değişikliği yapılmak istenmesi durumunda orijinal rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

Tamamı Ödemeli Rezervasyonlar: 
Tamamı ödemeli rezervasyonunuzda, araç, araç grubu, şube değişikliği dışında rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir.

Kiralama Erken İade: 
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından önce iade edilmesi durumunda fiyat, aracın kullanılacağı gün sayısına göre tekrar hesaplanmaktadır. Eğer, tahsil edilen tutardan daha fazla bir ücret söz konusu olursa ekstra bir çekim yapılmaz.

Kiralama Uzatma: 
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından daha uzun süre kiralama talebinin olması durumunda 0 850 582 17 37 müşteri temsilcimize ulaşarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Copyright © 2020 MEKARUS . All rights reserved.